Re: ds 2013. szeptember 16. 8:26 Euroman Előzmény: #660877 hát az, hogy élünk nem egy nagy wasistdas....ha megszülettünk muszáj élnünk, hacsak nem végzünk magunkkal....sajna it csak egyik napról a másikra...