Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Euroman Előzmény: #660877

hát az, hogy élünk nem egy nagy wasistdas....ha megszülettünk muszáj élnünk, hacsak nem végzünk magunkkal....sajna it csak egyik napról a másikra...