Re: ds 2013. szeptember 16. 8:30 Hathor Előzmény: #660880 Ki így, ki úgy éli meg, hogy tele a buxája ,-) Hány tíz milliód van, hogy szomorú vagy gazdasági, pénzügyi dolgaid miatt?