Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #661107

Nézd mit csinált a végén a bux ! Holnap ismét réssel nyitunk

Kíváncsi vagyok, hogy 18900 fölé tud-e zárni holnap v. azután ?????