Re: nincs cím 2013. szeptember 16. 17:05 Konvektor Előzmény: #661107 Nézd mit csinált a végén a bux ! Holnap ismét réssel nyitunk Kíváncsi vagyok, hogy 18900 fölé tud-e zárni holnap v. azután ?????