Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#658353 Hathor Előzmény: #658350

Szerintem meg szépen kitört a szűkülésből, és törte a csökkenő trendvonalat.

De nem vagyunk egyformák :DD

ezt már tapasztalhattuk..

Szép estét!

Re: nincs cím

#658345 Bendeguz Előzmény: #658292

húzhattad volna ferdén az alsót, ék lett volna, ami felfelé mutat. de így is benne lehet. dupla aljnak viszont sovány, bár ...

na a lényeg, hogy ha előre voltál okos, akkor ismét egy piros pont a technikáért! :)

Re: nincs cím

#658337 exmnbs1 Előzmény: #658336

elkezdheti összeállítani a feljelentést társadalmi munkában, amit napok szorgalmaz, lásd pertársaság alapítás

)))))))

Re: nincs cím

#658336 Hathor Előzmény: #658333

Sikerült magadat ismét megnevettetni, meg a Trollokat.

Ez is valami.

Látom uncsi a matiné, mert kiakadt a papír.

Keresni kell valami más elfoglaltságot akkor addig.

A mozifilm megakadt.

Re: nincs cím

#658333 stock33 Előzmény: #658331

huh, ez aztán a tudományos elemzés :) kezdem érteni az e-star taktikádat is (=elsőfok elkaszálta, csak nem fogja a másodfok is elkaszálni) :)

Re: nincs cím

#658331 Hathor Előzmény: #658330

nekem kettővel sikerült.. :D

Ezen a héten már csak eggyel fogok, mert azt a két számot csak nem húzzák megint ki a héten a másik szelvényen. ,-)

Re: nincs cím

#658330 exmnbs1 Előzmény: #658324

még azt sem tudod hogy 100 lottószelvény elég egy tutti ketteshez?

5 nap emewlkedő))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Re: nincs cím

#658327 stock33 Előzmény: #658324

te vagy a szerencsejátékos, ezért címeztem neked... és a lottónál hogy állsz a chart-ok elemzésével? :) vagy ott szisztémának hívod?

Re: nincs cím

#658324 Hathor Előzmény: #658322

Látom elcsábított téged a 2.7milliárdos nyeremény a lottón.

Folyamatosan arról beszélsz, meg annak valószínűségeiről.

Nekem most csak kettesem lett a héten, az 1715öt fizet.

Itt is még csak második limites napnál tartunk.

Ha ötös lehet a lottón, talán itt is lehet 5nap limites emelkedő akkor, lottó tudománya alapján..

Jó így?

Re: nincs cím

#658319 Hathor Előzmény: #658315

Üdv. Kedves Kénes Dénes!

A göncöl szekér rúdja legyen velünk a sötét erővel szemben!

Képemen a piros lézerkard már kinyílt! ,-)