Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #658292

húzhattad volna ferdén az alsót, ék lett volna, ami felfelé mutat. de így is benne lehet. dupla aljnak viszont sovány, bár ...

na a lényeg, hogy ha előre voltál okos, akkor ismét egy piros pont a technikáért! :)