Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #658292húzhattad volna ferdén az alsót, ék lett volna, ami felfelé mutat. de így is benne lehet. dupla aljnak viszont sovány, bár ...
na a lényeg, hogy ha előre voltál okos, akkor ismét egy piros pont a technikáért! :)