Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 16:31 Hathor Előzmény: #658330 nekem kettővel sikerült.. :D Ezen a héten már csak eggyel fogok, mert azt a két számot csak nem húzzák megint ki a héten a másik szelvényen. ,-)