Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 17:21 Hathor Előzmény: #658345 Az ékem már volt hétvégén ez most másról szól! ,-) 100as támasz ellenállásról. Itt volt a topikban az ék is hétvégén ,-) http://postimg.org/image/bp0i5l58n/