Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658286Lehetőségek mindig is lesznek a BÉTen. Most is vannak.
Kisbüfinek nem feltétlen kell hinni benne.
Sőt, jó ha nem hisz benne. Ezt megerősítik a trollok is.. nyomatékot adnak még, hogy senki ne higgyen semmiben.
Van még pár lehetőség a kis papírokban. Hamarosan észreveszed.
Totálisan megálló forgalmak vannak, akiket lehetett kitáraztattak.
Beszállás meg a felfele kiakadások miatt lehetetlenek.
Előre kell gondolkodni.
E-star mai chart:
http://postimg.org/image/6v37ay4dd/
itt ma a teljes részvény pakk 7.5%áért állnak sorba felső limiten.
Utólagos döntés következményeként.
Előzetesen mindenki hülye volt, aki vett.