Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658286

Lehetőségek mindig is lesznek a BÉTen. Most is vannak.

Kisbüfinek nem feltétlen kell hinni benne.

Sőt, jó ha nem hisz benne. Ezt megerősítik a trollok is.. nyomatékot adnak még, hogy senki ne higgyen semmiben.

Van még pár lehetőség a kis papírokban. Hamarosan észreveszed.

Totálisan megálló forgalmak vannak, akiket lehetett kitáraztattak.

Beszállás meg a felfele kiakadások miatt lehetetlenek.

Előre kell gondolkodni.

E-star mai chart:

http://postimg.org/image/6v37ay4dd/

itt ma a teljes részvény pakk 7.5%áért állnak sorba felső limiten.

Utólagos döntés következményeként.

Előzetesen mindenki hülye volt, aki vett.