Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

stock33 Előzmény: #658331

huh, ez aztán a tudományos elemzés :) kezdem érteni az e-star taktikádat is (=elsőfok elkaszálta, csak nem fogja a másodfok is elkaszálni) :)