Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 16:36 stock33 Előzmény: #658331 huh, ez aztán a tudományos elemzés :) kezdem érteni az e-star taktikádat is (=elsőfok elkaszálta, csak nem fogja a másodfok is elkaszálni) :)