Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kénes_Dénes Előzmény: #658292

Üdvözöllek ifjú Padavan!

Előre tovább az újabb milliók felé vezető úton! A csődösök meg csak gondolják hogy a benfentesség baljós árnya vetül rád (baljós annak, aki kimaradt belőle ugye)

http://i.imgur.com/AoniJnd.jpg

Péntek 14:00 óta bő 40% ma reggel 9-ig. Részvényt venni lehetetlen, mert már második napja bennfentesek akasztják ki a könyvet, a csődösök meg megtapasztalhatják az erő Kénes oldalát! Pedig én szóltam szerdán, és csütörtökön még bárki vásárolhatott. Pénteken már túl késő volt, valahonnan a bíró asztalára fújt a szél egy lapot egy róla szóló dossziéból, és nem tehetett mást , mint a jó öreg puszilgatnivaló Kénes utasításának engedelmeskedni :-)

Nincs gááááááz!