eetek-kel szembeni követelés csökkenése 0-ra 4.7mEUR-ról miért is????
Ciprus offshoreban miféle beruházás volt 7.8mEUR-ért?????
eetek-kel szembeni követelés csökkenése 0-ra 4.7mEUR-ról miért is????
Ciprus offshoreban miféle beruházás volt 7.8mEUR-ért?????
gyergyós bukcsi több mint 3mrd
a kv-esek pénze???????
jogi költség 609K előtte 1m EUR
részvény fedezet biztosítási költség 444KEUR
ez Soósnak ment????
12. pont a resz és nrg bukcsi majdnem 1mrdHUF
ezt nyerte meg a visszaszerző eetek utód(((((((((((((((((((((((((((((
Ügyes. :-)
vkik szépet kaszálnak majd.
Most már ,tuti' a 300+ :-)
"Sajnos sokan vagyunk akik akkor mentünk oda a kislányhoz amikor nem akarta,vannak akik akkor amikor igen!Mi akkor dobtuk amikor akarta,vannak akik akkor amikor nem akarta!" :)
Persze,ha az e-start kislánynak tekintjük!Nyilvánvaló EX,hogy funda alapon igazad van-bárcsak hallgattam volna rád-de mások egész egyszerűen csak kereskedni akarnak"egy jó nagyot"!!!
az auditor a csődegyezség végrehajtásában lényeges bizonytalanságot lát
no és nem vizsgálta a hitelezői listát sem
6. pont szerint Ítélőtábla aug 30-án döntött
innen a bennfentes kereskedelmi információ és hathor 1-i színrelépése
majd a feljelentésbe be lehet írnia a pertársaságnak
természetesen erre is beintett a könyvvizsgáló ellenvéleménnyel
Konszolidált éves jelentés, de gyors volt
http://bet.hu/newkibdata/115200062/E_Star_konszolid_lt__ves_jelent_s.pdf
12300-tól 80-ig elég sok ATL volt
nem nehéz kitalálni hússzoros hígításnál hogy nem az volt az utolsó
nem kell ide felkérés
nyilvánvaló
az a taktika mindig bejön a tolvajrv-ekben
megint short es eladasi felkeres??
Meg uj ATL szoveg?
nekem 8. Megy amig veszik. Amig limiten allnak a vevok, addig minek gondolkodni ilyeneken?
bárhonnan nyugodtan shortold be
lesz majd új ATL ahol zárhatod
úgy ahogy az SRV határidővel szemben is megtették
oké, de ilyet a keg-re és a többi t katra is lehetett rajzolni. mondjuk azokban is volt pár triplázó rally.
szép lesz ez az ekaki... kíváncsi vagyok mikor borul... mert fog, ez 100%. Csak ez a 3. napon lesz, ahogy általában szokás, vagy valóban rally jön jövő szerdáig... ?? re: 366 ft
mondtam karos az egeszsegedre a tozsde..
Ne eroltesd.. Meg demon se..
Artalmas a bioritmusodra, es a szivmukodesedre..
http://stooq.pl/q/?s=e_star.hu&c=3y&t=l&a=ln&b=0
ezen is nagyon jól látszana ha ott lenne))))))