Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 17:28 Hathor Előzmény: #658350 Szerintem meg szépen kitört a szűkülésből, és törte a csökkenő trendvonalat. De nem vagyunk egyformák :DD ezt már tapasztalhattuk.. Szép estét!