Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658350

Szerintem meg szépen kitört a szűkülésből, és törte a csökkenő trendvonalat.

De nem vagyunk egyformák :DD

ezt már tapasztalhattuk..

Szép estét!