Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658333

Sikerült magadat ismét megnevettetni, meg a Trollokat.

Ez is valami.

Látom uncsi a matiné, mert kiakadt a papír.

Keresni kell valami más elfoglaltságot akkor addig.

A mozifilm megakadt.