Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 16:44 Hathor Előzmény: #658333 Sikerült magadat ismét megnevettetni, meg a Trollokat. Ez is valami. Látom uncsi a matiné, mert kiakadt a papír. Keresni kell valami más elfoglaltságot akkor addig. A mozifilm megakadt.