Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657976 exmnbs1 Előzmény: #657975

szerintem igen

miért gondolod hogy anélkül passzolták el???

írtak olyat????

viszont a Gorliczes lengyel hitelrészt itt hagyták

Re: nincs cím

#657975 Grizzly Géza Előzmény: #657973

Most akkor arra is jár részvény vagy nem? Aki megvette,kap még egy rakás ingyen részvényt és meg is tarthatja,hiszen rá nem vonatkozik scs ígérete?(a visszavonás)

Re: nincs cím

#657972 exmnbs1 Előzmény: #657970

majdnem annyi belső adósságot produkáltak mint a kv-esek

ráadásul srv-t akarnak osztogatni nagy tételben maguknak jutalmul

Re: nincs cím

#657970 xmann Előzmény: #657941

Ha a kötvényesből lett részvényesek nem rúgják ki a teljes menedzsmentet mihelyst megkapják a sok részvényt akkor teljesen idióták. Tabula rasa-t kell csinálniuk

Re: nincs cím

#657956 exmnbs1 Előzmény: #657949

http://www.cegkozlony.hu/download.php?chkid=h571514526

A Fővárosi Bíróság 9.Cspk.01-12-000049/78. sz. végzése az egyezség jóváhagyásáról és a csődeljárás befejezetté nyilvánításáról

A bíróság elrendeli annak a Cégközlönyben való közzétételét, hogy a(z) E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. (1134 Budapest, Klapka u. 11.; cégjegyzékszáma: 01 10 045428; adószáma: 13719069-2-43) 2012. december 13. napján közzétett végzésével a gazdálkodó szervezet ellen elrendelt csődeljárásban a bíróság az egyezséget jóváhagyta és a csődeljárást befejezetté nyilvánította.

A Fővárosi Bíróság elnevezése 2012. január 1-jétől Fővárosi Törvényszék.

Budapest, 2013. szeptember 6.

A közzététel időpontja: 2013. szeptember 7.

Re: nincs cím

#657952 exmnbs1 Előzmény: #657949

ne felejtsd el hogy Szivek mennyi pénzt is tolhatott be ha egyáltalán

és a 3. is az ő emberük

Re: nincs cím

#657949 birkanyiiroo Előzmény: #657947

Mielicz eltüntetése nem érdeke a jelenlegi köszvényes IT-tagoknak. Ők borítani és tiplizni akarnak, kerül amibe kerül.

Re: nincs cím

#657947 exmnbs1 Előzmény: #657945

ne igyál a medve bőrére

nehogy az utolsó Mielicz is eltünjön addigra és arra kellett ez a műsor csak hogy időt nyerjenek

a kezességükkel pedig majd ki lehet törölni

Re: nincs cím

#657945 birkanyiiroo Előzmény: #657941

Új, átfogó PR-kampány lesz valószínűsíthető a konverzió környékén hogy újabb balekokat ugrasszanak be, vagy a régi beragadtakkal átlagoltassanak (aztán újból rájuk borítsák). Nem kizárt az sem, hogy újabb "nagy neveket" is bevetnek.. Van még bőr ezen a tűzrókán. :))

Re: nincs cím

#657942 exmnbs1 Előzmény: #657932

ahogy tavaly kirúgták őket számos magyar önkormányzatból bármikor megismétlődhet

nem értem milyen alapon alapozol egy auditálatlanra

ott a tavalyi auditori ellentmondással

a lengyel operáció szépen fogy hála a mutyiknak meg ilyen olyan szabályokra hivatkozásnak

maradt Mielicz amely viseli a lengyel hitelt nomeg ESCO-et

ESCO és a Management nincs csődben, tavalyi mérleg még sincs

szóval ne vegyél mérlet mindenféle plusszokra

Re: nincs cím

#657941 exmnbs1 Előzmény: #657932

hússzoros hígítás lesz és egy csomó szállító, hitelező aki alig várja hogy kimeneküljön, több mint 600-an vannak

aztán ott lebeg a srv a "jó" munkájukért

a vezetés mitől jobb mint aki bekormányozta a csődbe????

pl vezérigazgató jelenleg nincs is, Soós lemondott még május körül

Re: nincs cím

#657939 exmnbs1 Előzmény: #657905

láttunk nem egy plusszos jelentést ami vastagon minuszos lett

nem auditált

azonkívül 1-gyel kevesebb lányvállalat az új felállásban

Re: nincs cím

#657935 birkanyiiroo Előzmény: #657932

A mérnök úr már régen lelépett, gump1 már csak síelni akar. A beragadt köszvényes újdonsült IT-tagok nem értenek a fűtéskorszerűsítéshez. Politikailag ellenszélben létezik a cég évek óta. Ennek alapján 20-35Ft közé súlyozom a papírt a konverzió utáni egy éven belül. Minden egyéb, ennél jóval magasabb árfolyam csodaszámba menne.