Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

xmann Előzmény: #657941

Ha a kötvényesből lett részvényesek nem rúgják ki a teljes menedzsmentet mihelyst megkapják a sok részvényt akkor teljesen idióták. Tabula rasa-t kell csinálniuk