Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #657970

majdnem annyi belső adósságot produkáltak mint a kv-esek

ráadásul srv-t akarnak osztogatni nagy tételben maguknak jutalmul