Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 7:59 exmnbs1 Előzmény: #657970 majdnem annyi belső adósságot produkáltak mint a kv-esek ráadásul srv-t akarnak osztogatni nagy tételben maguknak jutalmul