Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

xmann Előzmény: #657855

A cég jó eséllyel kijön a csődből es a féléves jelentés alapján profitabilis is lesz, ami nem meglepő mert összes adóssága eltöröltetik, es keletkezik 50 millió új részvény. Nehéz számolni hogy mennyit de a részvények valóban érnek ebben a felállásban valamennyit. Hogy ez 50,150, vagy éppen 250 forint már nehezebb kérdés . De csődözni mos már nem kell, azon lássa túl jutunk