Re: nincs cím 2013. szeptember 8. 21:32 exmnbs1 Előzmény: #657945 ne igyál a medve bőrére nehogy az utolsó Mielicz is eltünjön addigra és arra kellett ez a műsor csak hogy időt nyerjenek a kezességükkel pedig majd ki lehet törölni