Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #657932A mérnök úr már régen lelépett, gump1 már csak síelni akar. A beragadt köszvényes újdonsült IT-tagok nem értenek a fűtéskorszerűsítéshez. Politikailag ellenszélben létezik a cég évek óta. Ennek alapján 20-35Ft közé súlyozom a papírt a konverzió utáni egy éven belül. Minden egyéb, ennél jóval magasabb árfolyam csodaszámba menne.