Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #657973

Most akkor arra is jár részvény vagy nem? Aki megvette,kap még egy rakás ingyen részvényt és meg is tarthatja,hiszen rá nem vonatkozik scs ígérete?(a visszavonás)