Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #657973Most akkor arra is jár részvény vagy nem? Aki megvette,kap még egy rakás ingyen részvényt és meg is tarthatja,hiszen rá nem vonatkozik scs ígérete?(a visszavonás)
Most akkor arra is jár részvény vagy nem? Aki megvette,kap még egy rakás ingyen részvényt és meg is tarthatja,hiszen rá nem vonatkozik scs ígérete?(a visszavonás)