Re: nincs cím
xmann Előzmény: #657929Nyilván nem egy egyszerű menet. nem is azt mondtam hogy rohanjon mindenki részvényt venni. És nyilván még csőd van, ezt mindannyian tudjuk, ezt jelenti a "cs.a.". Csak azt állapítom meg, hogy szemben a fórumon túlbúrjánzó negativitással, azért lehet bizony komoly pénzt is keresni ESETLEG, jó kimenetel esetén estarral.
Két eset van. vagy kijön csa-ból, vagy nem. ha nem, akkor a részvényesek valószínűleg semmit sem kapnak. Ha kijön, akkor viszont lesz egy nyereségesen üzemelő cég, és lesz bő 50 millió részvény. Valamennyit fog érni a részvény. hogy mennyit, azt mindenkinek magának kell megítélnie. És besúlyozni a két kimenet valószínűségeit. ez alapján jön ki hogy mennyit ér a papír