Re: nincs cím
exmnbs1 Előzmény: #657932hússzoros hígítás lesz és egy csomó szállító, hitelező aki alig várja hogy kimeneküljön, több mint 600-an vannak
aztán ott lebeg a srv a "jó" munkájukért
a vezetés mitől jobb mint aki bekormányozta a csődbe????
pl vezérigazgató jelenleg nincs is, Soós lemondott még május körül