Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #657932

hússzoros hígítás lesz és egy csomó szállító, hitelező aki alig várja hogy kimeneküljön, több mint 600-an vannak

aztán ott lebeg a srv a "jó" munkájukért

a vezetés mitől jobb mint aki bekormányozta a csődbe????

pl vezérigazgató jelenleg nincs is, Soós lemondott még május körül