Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #657941

Új, átfogó PR-kampány lesz valószínűsíthető a konverzió környékén hogy újabb balekokat ugrasszanak be, vagy a régi beragadtakkal átlagoltassanak (aztán újból rájuk borítsák). Nem kizárt az sem, hogy újabb "nagy neveket" is bevetnek.. Van még bőr ezen a tűzrókán. :))