így van.. hadd szóljon, menjen fel a papír, emelkedjen a profit! ,-)
így van.. hadd szóljon, menjen fel a papír, emelkedjen a profit! ,-)
Állítólag közel a felét visszavonják... Nem tudom mennyi lesz a nyereség,ha 1 mrd és lesz 25 milla db rv,az 40 ft papíronként...
De én akkor is azt mondom,hogy vágják ki és legyen nyomozás( a maradék papíromat beáldozom:))
sajna elcseszték a csődegyezséget is
mutyiztak közben ezerrel és nem sikerült a bírósággal megetetni
van ilyen
az járt jól aki távoltartotta magát a wc papírtól
milyen vállalat?
az önmaga árnyéka?
amelyből hol ez, hol az a rész tűnik el, az "egyezség" ellenére????
csak a lengyel hitel marad????
ha felszémolás beindul akkor majd kivágják innen
Néha elolvasom amiket írsz, hihetetlen, hogy ennyire rosszindulatú vagy, végig annak drukkolsz, hogy F.A legyen.
Persze sokan szarul jártak így is, de akkor még szarabbul járnak.
Ennek örülnél?
Ha van(nak) felelős(ök), aki(ke)t be kellene csukni az egész sztori miatt, az(oka)t kellene inkább megtalálni, addig meg hadd működjön a vállalat.
Oly jó, hogy elmondások alapján csődben egy cég és folyamatosan lehet kereskedni a papírjával..
bár minden csőőd állítólag és mégis lehet kereskedni mindennel :D
ÚJRA SZERZŐDÉS VELED?
nagy lehet a baj
csőd van és felszámolás pedig lesz szvsz
bármelyik pillanatban kijöhet a döntés
a cégközlönyben jelenik meg
Na van-e már csőőőőd?
Még nincs?!
Bakter sleep és kereskedj! ,-)
igen, vszínű 366-ig menetelne...
ez kiakad mára....
Ha a bíróság nem hagyja jóvá az f.a-t elszáll vsz
a bíróságot akarják feldobni vele(((((
nem auditált és tavalyi auditált nincs is
a következő rosszabb lesz
Kötvényeseknek kapásból nem kell fizetni se kamatot,se tőkét. A szállítókkal nem tudom mi van,Ex majd elemzi
vevők is megjöttek... re: 100 ft
de most mitől nyereséges? csak azért mert cs.a.-van és nem kell fizetnie? vagy ennyit javult a gazdálkodásuk? :))
meg is jöttek a cikkek, amiben a dilettánsok az EUT 1000HUFnak olvasták)))))
a jelentésban nagy nehezen kiizzadtak átváltási különbözet előtt minimális pluszt
elírt évszám, eladott részek a kimutatásban
összehányva az egész ahogy szokták
néhány eddig eltitkolt info, pl hogy gorliczet tehermentesítették eladás előtt, sem az hogy mennyit buktak rajta
nem látni a hozzá tartozó leírást
Mielicz majd csak bedől a ráhányt hitelektől
Még mindig rettentően túlértékelt. 30 Ft alatt fog végül hibernálódni aztán indulhat a forintozós pankráció napi párszázezres forgalommal. Csak a szokásos menetrend.