Re: Ki veszi még??? 2013. szeptember 2. 9:42 Zotya32 Előzmény: #655074 vevők is megjöttek... re: 100 ft de most mitől nyereséges? csak azért mert cs.a.-van és nem kell fizetnie? vagy ennyit javult a gazdálkodásuk? :))