Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

Zotya32 Előzmény: #655074

vevők is megjöttek... re: 100 ft

de most mitől nyereséges? csak azért mert cs.a.-van és nem kell fizetnie? vagy ennyit javult a gazdálkodásuk? :))