Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: Ki veszi még???

#655006 xmann Előzmény: #654958

Méér? Mit jelentsen? Hogy nem tud kijönni a csődeljàrásból? :)

Egyébként szerintem a syni sem jelentett

Re: Ki veszi még???

#654958 Zotya32 Előzmény: #654956

már minden tolvaj jelentett, csak a nutex meg az e-kaki nem

ui: jó, meg a bányászbéka és a feltaláló sem, és grűnék sem :)

Re: Ki veszi még???

#652125 Kénes_Dénes Előzmény: #651079

Nincs gáááááz, ez csak egy kft. Mellékszál.

(Remélem Szepesi Nikolett nem tálal ki az új könyvében az E-Star székházban tett látogatásáról. 1:00-1:07)

Re: Ki veszi még???

#651077 exmnbs1 Előzmény: #651045

Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2013.08.19-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:

Az adózó neve (elnevezése) Adószáma

E-Star ESCO Kft. 13557351243

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#649767 Kénes_Dénes Előzmény: #646701

Mánpedig a gaz Lazarus áll a cég elleni támadás mögött, mint aztat mondottam.A Csabron jóhiszeműen vezetgette a céget.

Eleinte az Erste bankkal próbálkozott, hogy "mi itt Hódmezőn mánpedig 180 forintos árfojamon fizettyük vissza a frankhitelt" de az túl kemény dió volt neki. (Állítólag olyan mérges volt, hogy utána otthon jól elverte a nejét, de én ezt nem tudhatom, csak hallottam a vasútállomás közelében egy kocsmában.) Akkor jött az E-Star. "Mink itten nyem fogunk ám a fűtesér fizetni" - a többit már mindenki ismeri.

Mikor Hódmezőn voltam lent az üzleti ügyek miatt, sok pletykát is hallottam a Lazarusról abban az omniózus kocsmában a vasútállomás mellett mikor egy jó babfőzike után kutattam. Helyben csak Fogkiverő Janinak hívják. Állítólag gyakran keresztűlesik a vak komondoron, de egyszer az apósa is jól pofánverte e miatt. Állítólag, én nem tudhatom, de beszélik :-)

http://www.old.szentkoronaradio.com/belfold/2011_02_10_lazar-janos-viselt-dolgairol

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__1271453-lazar-janos-rejtett-homoszexualis-ezert-veri-a-csaladjat

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__1267058-hol-van-lazar-jani-most-nezem-a-vasarhelyi-kozgyulest-es-o-nincsen-jelen__oldal-1

Idézet az első cikkből:

"Az állítólagos feleségverés - bár magánéleti rész, amivel nem szeretünk foglalkozni - mégis érdekes, hiszen rámutat Lázár János valódi énjére. A meg nem erősített történet úgy szól, hogy a politikus jól helybenhagyta a feleségét, aki kórházba is került emiatt, majd a feleség rokonsága bosszút állt Jánoson és jól megverték. Hogy mi az igazság, azt valószínűleg nem fogjuk megtudni soha, ugyanis feljelentést se a feleség, se annak családja nem tesz. Azonban beszédes tény, hogy a felesége Mindszentről jár be Vásárhelyre."

Re: hvg

#649562 exmnbs1 Előzmény: #649558

az sem semmi hogy a kv-esek pénze hová is lett kérdés fel sem merül

akik begyüftötték, azok pedig rohangálnak újságokhoz önkormányzatokat, bírót, egyes kötvényeseket, vagyonfelügyelőt hibáztatva

a cégvezetés felelőssége meg sincs említve

Re: hvg

#649558 Zotya32 Előzmény: #649557

nincs mit. amúgy nincs harag ám, még ha kicsit erélyes is vagyok néha, csak bosszant, hogy mindenben csak a rosszat keresed, és nem engeded kibontakozni a lehetséges pozitívabb kimeneteleket. ( re: kreg-opimus ma)

Re: hvg

#649554 exmnbs1 Előzmény: #649553

azt is elfelejtette megemlíteni hogy a cég mivel csődvédelem alatt áll a szállítóit nem fizeti, azért a jobb eredmény

Re: hvg

#649553 exmnbs1 Előzmény: #649549

klasszak ezek a bíróságra nyomást gyakorolni akaró cikkek))))

különösen a Vegyépszeres hivatkozás tetszik

E-OS vej árnyékában

"A cég közel 30 önkormányzatnak nyújt szolgáltatásokat, s a vezetőség azzal kecsegteti a kötvényeseket, hogy az átalakítás után ma már valamennyi, Magyarországon, Romániában és Lengyelországban lévő érdekeltsége nyereségesen működik, ami fedezetet nyújthat a tartozásokra."

már amelyik megvan, tünedeznek szépen a cégből

hol a q2???

hát a tavalyi mérlegek, amikért pszáf bünti járt????