Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: Ki veszi még???

#655306 Grizzly Géza Előzmény: #655291

Állítólag közel a felét visszavonják... Nem tudom mennyi lesz a nyereség,ha 1 mrd és lesz 25 milla db rv,az 40 ft papíronként...

De én akkor is azt mondom,hogy vágják ki és legyen nyomozás( a maradék papíromat beáldozom:))

Re: Ki veszi még???

#655304 exmnbs1 Előzmény: #655300

sajna elcseszték a csődegyezséget is

mutyiztak közben ezerrel és nem sikerült a bírósággal megetetni

van ilyen

az járt jól aki távoltartotta magát a wc papírtól

milyen vállalat?

az önmaga árnyéka?

amelyből hol ez, hol az a rész tűnik el, az "egyezség" ellenére????

csak a lengyel hitel marad????

Re: Ki veszi még???

#655300 Dicsák Előzmény: #655292

Néha elolvasom amiket írsz, hihetetlen, hogy ennyire rosszindulatú vagy, végig annak drukkolsz, hogy F.A legyen.

Persze sokan szarul jártak így is, de akkor még szarabbul járnak.

Ennek örülnél?

Ha van(nak) felelős(ök), aki(ke)t be kellene csukni az egész sztori miatt, az(oka)t kellene inkább megtalálni, addig meg hadd működjön a vállalat.

Re: Ki veszi még???

#655299 Hathor Előzmény: #655290

Oly jó, hogy elmondások alapján csődben egy cég és folyamatosan lehet kereskedni a papírjával..

bár minden csőőd állítólag és mégis lehet kereskedni mindennel :D

Re: Ki veszi még???

#655292 exmnbs1 Előzmény: #655290

ÚJRA SZERZŐDÉS VELED?

nagy lehet a baj

csőd van és felszámolás pedig lesz szvsz

bármelyik pillanatban kijöhet a döntés

a cégközlönyben jelenik meg

Re: Ki veszi még???

#655271 exmnbs1 Előzmény: #655235

a bíróságot akarják feldobni vele(((((

nem auditált és tavalyi auditált nincs is

a következő rosszabb lesz

Re: Ki veszi még???

#655248 Grizzly Géza Előzmény: #655235

Kötvényeseknek kapásból nem kell fizetni se kamatot,se tőkét. A szállítókkal nem tudom mi van,Ex majd elemzi

Re: Ki veszi még???

#655235 Zotya32 Előzmény: #655074

vevők is megjöttek... re: 100 ft

de most mitől nyereséges? csak azért mert cs.a.-van és nem kell fizetnie? vagy ennyit javult a gazdálkodásuk? :))

Re: Ki veszi még???

#655074 exmnbs1 Előzmény: #655067

meg is jöttek a cikkek, amiben a dilettánsok az EUT 1000HUFnak olvasták)))))

Re: Ki veszi még???

#655067 exmnbs1 Előzmény: #655063

a jelentésban nagy nehezen kiizzadtak átváltási különbözet előtt minimális pluszt

elírt évszám, eladott részek a kimutatásban

összehányva az egész ahogy szokták

néhány eddig eltitkolt info, pl hogy gorliczet tehermentesítették eladás előtt, sem az hogy mennyit buktak rajta

nem látni a hozzá tartozó leírást

Mielicz majd csak bedől a ráhányt hitelektől

Re: Ki veszi még???

#655063 birkanyiiroo Előzmény: #655054

Még mindig rettentően túlértékelt. 30 Ft alatt fog végül hibernálódni aztán indulhat a forintozós pankráció napi párszázezres forgalommal. Csak a szokásos menetrend.