Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Ki veszi még???

Dicsák Előzmény: #655292

Néha elolvasom amiket írsz, hihetetlen, hogy ennyire rosszindulatú vagy, végig annak drukkolsz, hogy F.A legyen.

Persze sokan szarul jártak így is, de akkor még szarabbul járnak.

Ennek örülnél?

Ha van(nak) felelős(ök), aki(ke)t be kellene csukni az egész sztori miatt, az(oka)t kellene inkább megtalálni, addig meg hadd működjön a vállalat.