2 perc? :-))
nem minden topikban csak ahol csőd van illetve közeleg
ahol te pénzért felbeszélsz
jól megfigyelhető hogy hó elején kezded
hó végén hagyod abba
"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2013.09.01-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:
Az adózó neve (elnevezése) Adószáma
E-Star ESCO Kft. 13557351241"
"Az E-Star ESCO Kft. 2013 júliusában előre teljesítette a NAV felé év végéig fennálló 6 havi
részletfizetési kötelezettségét. Az üzleti terv alapján a 2013-as üzleti év első nyolc hónapjában szintén
eleget fog tudni tenni fizetési kötelezettségének." írták mindezt 31-én
))) 500 felett is az volt
re atombiztos kamu
meg a sleep 120 rally van
Minden topikban továbbra is csőd, cégközlönyös híreket, árfolyamesésre szurkoló matiné előadásokat kell olvasnom továbbra is.
Uncsi megint az összes topik.
Így bakter sleep again.
Éljenek a trollok!
Üdv.
cégközlönyözés? ott lesz a rossz hír
majd linkelem
Komoly oknyomozás megy tovább..
és a sok lebigyesztett száj így (((((((
Mi van emelkedünk, vagy mire ez a nagy pörgés, cégközlönyözés?
:DD
http://www.portfolio.hu/vallalatok/jelentett_az_e-star_most_nem_ezen_van_a_hangsuly.188517.html
lásd ebitda
ebben a félévben egyszeri tétel a lengyel kiárusítás
ilyen ebitda-ból miként lesz 1 mrd éves nyereség?((((((((
szócsövük ilyet írt?
lásd kiemelt részek?
lehet hogy megvan már az ítélet?
másrészt a felszámoláskor nincs olyan hogy a cég mostanában lett belső adósságai a kv-esekével egyenlő részt érnek
ebben a storyban megy a mutogatás hol erre, hol arra, újabban a Bíróságot próbálják mocskolni és millió újságcikkel befolyásolni
a csődegyezséget pl a Gorlicze eladásával is felrúgták
"Oly jó, hogy elmondások alapján csődben egy cég"
undorító vagy, a cég neve E-Star cs.a. december 17 óta
leírva mindez
Szvsz sokat elmond a cégről és az emberek hozzáállásáról az, hogy "drukkolni kell" annak, hogy egy törvénytelen közgyűlési határozat valahogy mégis átcsússzon és jogerőre emelkedjen, mert különben felszámolás lesz abból, hogy még ezt sem voltak képesek jól levezényelni.
Hogy úgy mondjam, ez nem drukkolás kérdése, hanem sokkal inkább "térdre imához" a befektetők részéről, mert másban nem igen reménykedhetnek - ez a csődegyezség törvénytelen, és nyilván nem lehet jóváhagyni.
Viszont - ahogy látható - jó hosszasan el lehet rajta perlekedni (már felvetettem: Valódi cél==időhúzás), hiszen ha most éppen úgy döntenének, hogy mégis maradhat így, akkor azt nyilván azonnal meg fogja támadni az a fél, amely megtámadta magát a csődegyezséget és kérte annak a megsemmisítését.
Egyebekben - a félreértések elkerülése végett - az F.A. nem jelentené szükségszerűen a cég végét. Az F.A. egészen más szempontból érdekes: Onnantól kezdve a cégvezetés kikerül a képből és helyét a felszámoló veszi át, aki, illetve amely egyébként ELSŐDLEGESEN szintén a megállapodásban érdekelt, tehát ha születik egy megállapodás a hitelezők között, akkor azt a felszámoló biztos el fogja fogadni.
Ebből következően egyáltalán nem szükségszerű az, hogy egy F.A.-tól bárki rosszabbul járjon mint egy CS.A-tól. Az egy más kérdés, hogy a felszámoló már nem mutyizhat, meg kell csinálnia a tényleges kimutatásokat - és az már egyáltalán nem biztos, hogy a befektetők érdekeit fogja szolgálni, ha kiderül, hogy a cég működésképtelen, és valójában nem is létezhetne már, mert az annyit tesz, hogy mivel nem működhet tovább - ezért gyakorlatilag senki sem kap semmit.
Én viszont úgy vélem, hogy ennek az elkerülése nem megoldás, hanem maszatolás, azaz nem hiszem, hogy az lenne az érdeke bárkinek, aki a tőzsdén érdekelt, hogy egy kamusztáni mutyicég azért maradhasson életben, hogy ne derüljenek ki a sorozatos törvénysértések és a korábbi befektetők kifosztásának részletei.
te meg elhitted?
lassan a vállalalat felét vonták be azóta......
volt már itt olyan nem egyszer, hogy először profit volt majd mrd-os veszteség lett belőle a 3. változatra
forráskritikával fogadd a számaikat