Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Ezen a 100 körüli szinte…

#655411 wnprt

Ezen a 100 körüli szinten érdemes venni hosszabb távra.

Re: Ki veszi még???

#655367 exmnbs1 Előzmény: #655355

nem minden topikban csak ahol csőd van illetve közeleg

ahol te pénzért felbeszélsz

jól megfigyelhető hogy hó elején kezded

hó végén hagyod abba

Re: Ki veszi még???

#655361 exmnbs1 Előzmény: #655355

"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2013.09.01-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:

Az adózó neve (elnevezése) Adószáma

E-Star ESCO Kft. 13557351241"

"Az E-Star ESCO Kft. 2013 júliusában előre teljesítette a NAV felé év végéig fennálló 6 havi

részletfizetési kötelezettségét. Az üzleti terv alapján a 2013-as üzleti év első nyolc hónapjában szintén

eleget fog tudni tenni fizetési kötelezettségének." írták mindezt 31-én

Re: Ki veszi még???

#655355 Hathor Előzmény: #655344

Minden topikban továbbra is csőd, cégközlönyös híreket, árfolyamesésre szurkoló matiné előadásokat kell olvasnom továbbra is.

Uncsi megint az összes topik.

Így bakter sleep again.

Éljenek a trollok!

Üdv.

Re: Ki veszi még???

#655344 Hathor Előzmény: #655307

Komoly oknyomozás megy tovább..

és a sok lebigyesztett száj így (((((((

Mi van emelkedünk, vagy mire ez a nagy pörgés, cégközlönyözés?

:DD

Re: Ki veszi még???

#655338 exmnbs1 Előzmény: #655336

szócsövük ilyet írt?

lásd kiemelt részek?

lehet hogy megvan már az ítélet?

Re: Ki veszi még???

#655319 exmnbs1 Előzmény: #655312

másrészt a felszámoláskor nincs olyan hogy a cég mostanában lett belső adósságai a kv-esekével egyenlő részt érnek

ebben a storyban megy a mutogatás hol erre, hol arra, újabban a Bíróságot próbálják mocskolni és millió újságcikkel befolyásolni

a csődegyezséget pl a Gorlicze eladásával is felrúgták

Re: Ki veszi még???

#655315 exmnbs1 Előzmény: #655299

"Oly jó, hogy elmondások alapján csődben egy cég"

undorító vagy, a cég neve E-Star cs.a. december 17 óta

leírva mindez

Re: Ki veszi még???

#655312 Előzmény: #655300

Szvsz sokat elmond a cégről és az emberek hozzáállásáról az, hogy "drukkolni kell" annak, hogy egy törvénytelen közgyűlési határozat valahogy mégis átcsússzon és jogerőre emelkedjen, mert különben felszámolás lesz abból, hogy még ezt sem voltak képesek jól levezényelni.

Hogy úgy mondjam, ez nem drukkolás kérdése, hanem sokkal inkább "térdre imához" a befektetők részéről, mert másban nem igen reménykedhetnek - ez a csődegyezség törvénytelen, és nyilván nem lehet jóváhagyni.

Viszont - ahogy látható - jó hosszasan el lehet rajta perlekedni (már felvetettem: Valódi cél==időhúzás), hiszen ha most éppen úgy döntenének, hogy mégis maradhat így, akkor azt nyilván azonnal meg fogja támadni az a fél, amely megtámadta magát a csődegyezséget és kérte annak a megsemmisítését.

Egyebekben - a félreértések elkerülése végett - az F.A. nem jelentené szükségszerűen a cég végét. Az F.A. egészen más szempontból érdekes: Onnantól kezdve a cégvezetés kikerül a képből és helyét a felszámoló veszi át, aki, illetve amely egyébként ELSŐDLEGESEN szintén a megállapodásban érdekelt, tehát ha születik egy megállapodás a hitelezők között, akkor azt a felszámoló biztos el fogja fogadni.

Ebből következően egyáltalán nem szükségszerű az, hogy egy F.A.-tól bárki rosszabbul járjon mint egy CS.A-tól. Az egy más kérdés, hogy a felszámoló már nem mutyizhat, meg kell csinálnia a tényleges kimutatásokat - és az már egyáltalán nem biztos, hogy a befektetők érdekeit fogja szolgálni, ha kiderül, hogy a cég működésképtelen, és valójában nem is létezhetne már, mert az annyit tesz, hogy mivel nem működhet tovább - ezért gyakorlatilag senki sem kap semmit.

Én viszont úgy vélem, hogy ennek az elkerülése nem megoldás, hanem maszatolás, azaz nem hiszem, hogy az lenne az érdeke bárkinek, aki a tőzsdén érdekelt, hogy egy kamusztáni mutyicég azért maradhasson életben, hogy ne derüljenek ki a sorozatos törvénysértések és a korábbi befektetők kifosztásának részletei.

Re: Ki veszi még???

#655309 exmnbs1 Előzmény: #655307

volt már itt olyan nem egyszer, hogy először profit volt majd mrd-os veszteség lett belőle a 3. változatra

forráskritikával fogadd a számaikat

Re: Ki veszi még???

#655308 exmnbs1 Előzmény: #655300

hová lett a kötvényesek pénze???

50m-s hígítás újabban már tetszik neked?