Re: Ki veszi még??? 2013. szeptember 2. 10:42 Hathor Előzmény: #655290 Oly jó, hogy elmondások alapján csődben egy cég és folyamatosan lehet kereskedni a papírjával.. bár minden csőőd állítólag és mégis lehet kereskedni mindennel :D