Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

Hathor Előzmény: #655290

Oly jó, hogy elmondások alapján csődben egy cég és folyamatosan lehet kereskedni a papírjával..

bár minden csőőd állítólag és mégis lehet kereskedni mindennel :D