Re: Ki veszi még???
birkanyiiroo Előzmény: #655054Még mindig rettentően túlértékelt. 30 Ft alatt fog végül hibernálódni aztán indulhat a forintozós pankráció napi párszázezres forgalommal. Csak a szokásos menetrend.
Még mindig rettentően túlértékelt. 30 Ft alatt fog végül hibernálódni aztán indulhat a forintozós pankráció napi párszázezres forgalommal. Csak a szokásos menetrend.