Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Ki veszi még???

birkanyiiroo Előzmény: #655054

Még mindig rettentően túlértékelt. 30 Ft alatt fog végül hibernálódni aztán indulhat a forintozós pankráció napi párszázezres forgalommal. Csak a szokásos menetrend.