Re: Ki veszi még???
exmnbs1 Előzmény: #655063a jelentésban nagy nehezen kiizzadtak átváltási különbözet előtt minimális pluszt
elírt évszám, eladott részek a kimutatásban
összehányva az egész ahogy szokták
néhány eddig eltitkolt info, pl hogy gorliczet tehermentesítették eladás előtt, sem az hogy mennyit buktak rajta
nem látni a hozzá tartozó leírást
Mielicz majd csak bedől a ráhányt hitelektől