Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

exmnbs1 Előzmény: #655063

a jelentésban nagy nehezen kiizzadtak átváltási különbözet előtt minimális pluszt

elírt évszám, eladott részek a kimutatásban

összehányva az egész ahogy szokták

néhány eddig eltitkolt info, pl hogy gorliczet tehermentesítették eladás előtt, sem az hogy mennyit buktak rajta

nem látni a hozzá tartozó leírást

Mielicz majd csak bedől a ráhányt hitelektől