Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

exmnbs1 Előzmény: #655290

ÚJRA SZERZŐDÉS VELED?

nagy lehet a baj

csőd van és felszámolás pedig lesz szvsz

bármelyik pillanatban kijöhet a döntés

a cégközlönyben jelenik meg