Re: Ki veszi még??? 2013. szeptember 2. 10:37 exmnbs1 Előzmény: #655290 ÚJRA SZERZŐDÉS VELED? nagy lehet a baj csőd van és felszámolás pedig lesz szvsz bármelyik pillanatban kijöhet a döntés a cégközlönyben jelenik meg