Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#618396 Dr. ursi Előzmény: #618392

legrosszabb beker az én kapott alvó ügyfeleim közül: 300 huf kereken.

mindegyiknek 2011.09.09-i beker van tehát valszeg akkor volt valami részvényátalakítás utoljára.

amúgy ilyenek vannak még: 70, 168 és hopp találtam egyet 35-ről :o) de ez is 11.09.09 ezt nem értem.

na mindegy.

Re: nincs cím

#618394 Dr. ursi Előzmény: #618387

ezek ilyen alvó ügyfelek.

van akit elérni sem lehet.

megváltozott a telefonszám, elköltözött, csak épp ide elfelejtette bejelnteni és évek óta feléje se néz a számlának.

van aki évek után eccer csak bejön h eszébe jutott h neki van részvénye :o)

van aki a kora alapján sztem már rég halott és az örökösök nem találták meg az értékpapírszámla-kivonatot :o)

Re: nincs cím

#618390 Mr_insider Előzmény: #618377

kérdés, hogy a 180 as átlagár v amelyik a több elegendő "kártérítés"-e a kisbüfiknek...

Re: nincs cím

#618389 Dr. ursi Előzmény: #618384

itt iszonyú soknak van és sok papír.

mindjárt nézek egyet, amolyan kuriózumként :o)))

Re: nincs cím

#618388 Dr. ursi Előzmény: #618383

engem ezek nem érdekelnek.

mivel a papír sem.

csak gondoltam beírom h ezt hallottam ma.

úgy is mondhatnám h ezt pletykálja a piac :o)

Re: nincs cím

#618387 Sly-- Előzmény: #618382

Ezt el tudom képzelni, hogy sajna igaz.

Az a többszöri jegyzés, ahol rengeteg kisbüfi jegyzett, az a mostani árhoz viszonyítva 200 Ft-on volt.

Azóta is várják vissza pénzüket gondolom..., de meg nem mozdulnak, amikor kellene...

Re: nincs cím

#618384 macika Előzmény: #618382

"ügyfelek tele vannak vele ősrégről."

nocsak?

a topik(ok) szerint senkinek sincs már rég

))

Re: nincs cím

#618383 Zotya32 Előzmény: #618380

38, vagy 31 vagy 33 totálisan mindegy.. egyik zsebből teszik a pénzt a másikba. kevesen maradtak kisbüfik. Miért pont most jött a wamsler apport? miért nem tavaly?

mert idénre lett friss részvénykönyv, az elmúlt 2 hétben volt idő kalkulálni, mennyi az annyi, hány részvény van még kint, amit meg kell venni.

szóval részemről 99%, a kivezetés, az árfolyam meg 30- és akkor legyen 38 között, de ez igazából jelentéktelen.

Re: nincs cím

#618382 Dr. ursi Előzmény: #618379

nekem nincs.

ügyfelek tele vannak vele ősrégről.

olyan árfolyamok h életemben nem láttam ilyeneket.

biztos a sok osztás-szorzás után ...

Re: nincs cím

#618377 Zotya32 Előzmény: #618373

ebben semmi pletyka nincs, ajánlatnak jönnie kell... és jönni is fog, mert most nem ügyeltek arra, hogy senki ne kerüljön 25% fölé...

és mivel a többi papír is haveri kutyánál van, így mindenki rábólint az ajánlatra. 82% az ismert többség, még közben lehet pár db 5% alatti baráti pakk, sima kiszorítósdi is lehet belőle...

akár még idén pápára mehetnek.

Re: nincs cím

#618371 Sly-- Előzmény: #618366

Nem lehet ezt előre megmondani, hogy hol lehet majd vele forintozni.

Bármi trükk lehet bármikor.

De most úgy gondolom, nem nagyon lesz semmi lényeges mozgás, max. kötögetnek még hatikat..