Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618382Ezt el tudom képzelni, hogy sajna igaz.
Az a többszöri jegyzés, ahol rengeteg kisbüfi jegyzett, az a mostani árhoz viszonyítva 200 Ft-on volt.
Azóta is várják vissza pénzüket gondolom..., de meg nem mozdulnak, amikor kellene...