Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618382

Ezt el tudom képzelni, hogy sajna igaz.

Az a többszöri jegyzés, ahol rengeteg kisbüfi jegyzett, az a mostani árhoz viszonyítva 200 Ft-on volt.

Azóta is várják vissza pénzüket gondolom..., de meg nem mozdulnak, amikor kellene...