Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618365

simán lehet, tegnap este beírtam pár dolgot, a tőkeemelés után 82% lesz a nyilvánosan ismert adatok alapján baráti kezekben... egy röfinél lesz 36%, ami felvásárlási ajánlat köteles.