Re: nincs cím 2013. április 30. 13:16 Dr. ursi Előzmény: #618379 nekem nincs. ügyfelek tele vannak vele ősrégről. olyan árfolyamok h életemben nem láttam ilyeneket. biztos a sok osztás-szorzás után ...