Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dr. ursi Előzmény: #618379

nekem nincs.

ügyfelek tele vannak vele ősrégről.

olyan árfolyamok h életemben nem láttam ilyeneket.

biztos a sok osztás-szorzás után ...