Re: nincs cím
Dr. ursi Előzmény: #618387ezek ilyen alvó ügyfelek.
van akit elérni sem lehet.
megváltozott a telefonszám, elköltözött, csak épp ide elfelejtette bejelnteni és évek óta feléje se néz a számlának.
van aki évek után eccer csak bejön h eszébe jutott h neki van részvénye :o)
van aki a kora alapján sztem már rég halott és az örökösök nem találták meg az értékpapírszámla-kivonatot :o)