Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dr. ursi Előzmény: #618387

ezek ilyen alvó ügyfelek.

van akit elérni sem lehet.

megváltozott a telefonszám, elköltözött, csak épp ide elfelejtette bejelnteni és évek óta feléje se néz a számlának.

van aki évek után eccer csak bejön h eszébe jutott h neki van részvénye :o)

van aki a kora alapján sztem már rég halott és az örökösök nem találták meg az értékpapírszámla-kivonatot :o)