Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dr. ursi Előzmény: #618392

legrosszabb beker az én kapott alvó ügyfeleim közül: 300 huf kereken.

mindegyiknek 2011.09.09-i beker van tehát valszeg akkor volt valami részvényátalakítás utoljára.

amúgy ilyenek vannak még: 70, 168 és hopp találtam egyet 35-ről :o) de ez is 11.09.09 ezt nem értem.

na mindegy.