Re: nincs cím
Dr. ursi Előzmény: #618392legrosszabb beker az én kapott alvó ügyfeleim közül: 300 huf kereken.
mindegyiknek 2011.09.09-i beker van tehát valszeg akkor volt valami részvényátalakítás utoljára.
amúgy ilyenek vannak még: 70, 168 és hopp találtam egyet 35-ről :o) de ez is 11.09.09 ezt nem értem.
na mindegy.