Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618373

ebben semmi pletyka nincs, ajánlatnak jönnie kell... és jönni is fog, mert most nem ügyeltek arra, hogy senki ne kerüljön 25% fölé...

és mivel a többi papír is haveri kutyánál van, így mindenki rábólint az ajánlatra. 82% az ismert többség, még közben lehet pár db 5% alatti baráti pakk, sima kiszorítósdi is lehet belőle...

akár még idén pápára mehetnek.