Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #618373ebben semmi pletyka nincs, ajánlatnak jönnie kell... és jönni is fog, mert most nem ügyeltek arra, hogy senki ne kerüljön 25% fölé...
és mivel a többi papír is haveri kutyánál van, így mindenki rábólint az ajánlatra. 82% az ismert többség, még közben lehet pár db 5% alatti baráti pakk, sima kiszorítósdi is lehet belőle...
akár még idén pápára mehetnek.