Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618359

várok egy keg 20-25 közötti árat, azt fogok venni, onnan csak pattan a 100 ft-os osztás/szorzás miatt

kockáztatni kell továbbra is mert otp 1%-os mozgással sosem jön vissza töredéke sem a pénznek.