Re: nincs cím 2013. április 30. 13:06 Zotya32 Előzmény: #618359 várok egy keg 20-25 közötti árat, azt fogok venni, onnan csak pattan a 100 ft-os osztás/szorzás miatt kockáztatni kell továbbra is mert otp 1%-os mozgással sosem jön vissza töredéke sem a pénznek.