Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #61838038, vagy 31 vagy 33 totálisan mindegy.. egyik zsebből teszik a pénzt a másikba. kevesen maradtak kisbüfik. Miért pont most jött a wamsler apport? miért nem tavaly?
mert idénre lett friss részvénykönyv, az elmúlt 2 hétben volt idő kalkulálni, mennyi az annyi, hány részvény van még kint, amit meg kell venni.
szóval részemről 99%, a kivezetés, az árfolyam meg 30- és akkor legyen 38 között, de ez igazából jelentéktelen.