Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#607023 macika Előzmény: #607021

majd eladják pl a kreg részvényeiket

már ha meg van nekik

vagy a phylt

talán azért áll ott a 1m vevő

ki tudja

Re: nincs cím

#607021 Sly-- Előzmény: #607016

-120 millió csak a GR-nél, nem kevés. :-(

Attól függ, a Révay és a kályhás mit jelent majd.

Re: nincs cím

#606997 Zotya32 Előzmény: #606971

400k vevő 33-on... még az is lehet, hogy április 17-ig átfut pár átkötés... és elsőre meglesz az 50% a közgyűlésen... re: részvénykönyv.

vmi készül, nem véletlen ez a sok vevő...

Re: nincs cím

#606971 macika Előzmény: #606914

+/- 20m

a kályhás lesz inkább az érdekes mennyire kecsegtető a fűtés

de ezt majd a tulipános fan fan ( holland ember ))) elmeséli hogy budán mi van )))

Re: nincs cím

#606914 Zotya32 Előzmény: #606870

jövő hét pénteken kiderül mennyi volt a tavalyi vesztesége a phyl-nek. re: napirendi pontok.

Re: nincs cím

#606854 Zotya32 Előzmény: #606769

http://index.hu/gazdasag/2013/03/21/vagyonos_magyarokat_is_erint_a_ciprusi_valsag/

"A Kogart galéria tulajdonosa, Kovács Gábor is érintett lehet, hiszen ismert cége, a cégadatok alapján évek óta milliárdos veszteséget termelő Bankár Holding hivatalos tulajdonosa a ciprusi Bankar Holding Ltd. nevű vállalkozás."

Olyan jó lehet úgy milliárdosnak lenni, hogy papíron a cégem milliárdokat veszít... re: Hol a Nav? :))

Re: nincs cím

#606770 Zotya32 Előzmény: #606769

ugye... változnak az idők... de van egy sejtésem, hogy nekünk így is harangoztak... vagy kivezetik hamarosan 3x ft környékén, vagy itt fog pingpongozni az árfolyam örökre... évente 3x meghúzzák 3 ft-tal aztán vissza 30-ra.

"végre valós adatok lesznek benne." re: Epeh mindenhol... :)))

Re: nincs cím

#606769 Sly-- Előzmény: #606762

Hoppá! Végre lesz tulajdonosi megfeleltetés? Csak nem rendbeteszik a részvénykönyvet végre? Hány éven keresztül nem tudtuk ezt TP-nél elérni! Csak bele kéne nézni abba részvénykönyvbe Zotya, végre valós adatok lesznek benne.

Re: nincs cím

#606764 Zotya32 Előzmény: #606761

Ja, és most látom, hogy a cs.a.-s is 19-én 10-től gyűlik... :)))

ezt aztán jól összehangolták a tolvajfejedelmek.. mennyit agyalhattak rajta, tuti mentek a körtelefonok... :))

Re: nincs cím

#606762 Zotya32 Előzmény: #606761

"A tulajdonosi megfeleltetésre figyelemmel tulajdonosi

igazolásra nincs szükség. A részvételi szándék bejelentéséről szóló nyilatkozatot eredeti

példányban szíveskedjenek személyesen vagy postai úton eljuttatni a PHYLAXIA 1912.

Holding Nyrt. részére, úgy hogy az 2013. április 17. napján 1800 órakor a társaság

rendelkezésére álljon"

Viszont ilyen egyszerűen még nem lehetett eljutni közgyűlésre... nem kell semmilyen igazolás, zárolás, elég írni egy levelet, hogy mennél oszt jó napot. mennyivel bonyolultabb volt ez évekkel ezelőtt... a tp időszakban..

Re: nincs cím

#606761 Zotya32 Előzmény: #606610

"Az Első Hazai Energia-portfolió Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1118 Budapest, Ménesi u. 22., Cg.: 01-10-043313) igazgatósága értesíti tisztelt részvényeseit, hogy 2013. április 19. napján (péntek) 10.00 órai kezdettel tartja évi rendes közgyűlését.

A közgyűlés helyszíne: HUNGUEST HOTEL GRIFF (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.), Ametiszt terem.

Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés időpontja: 2013. április 29. napja, délelőtt 9.00 óra. A megismételt közgyűlés helyszíne HUNGUEST HOTEL GRIFF (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.), Ametiszt terem."

"A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1054 Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti tisztelt részvényeseit, hogy

2013. április 19-én 1000 órai kezdettel a társaság székhelyén

éves rendes közgyűlést tart.

Ha a Közgyűlés nem határozatképes, a megismételt Közgyűlésre 2013. április 30-án 1200 órától a társaság fenti székhelyén kerül sor, amely az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes. "

"A KEG Közép-európai Gázterminál Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 2545 Dunaalmás, 0704/35., cégjegyzékszám: Cg. 11-10-001604; a továbbiakban „Társaság”), értesíti tisztelt részvényeseit, hogy

2013. április 19-én 1000 órai kezdettel éves rendes közgyűlést tart.

Ha a közgyűlés nem határozatképes, a megismételt közgyűlésre 2013. április 30-án 1000 órától a fentiekben megjelölt, eredeti helyszínen (2931 Almásfüzitő, Fő u. 20.) kerül sor, amely az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes. "

A tolvajoknak nagyon egy rugóra jár az agyuk... :))

az epeh közgyűlés tuti sikeres lesz elsőre, a phyl és a keg meg tuti nem...

viszont ez utóbbi esetben egyiken sajnos nem tudok részt venni.

Azt nem értem, miért nem tartják egy helyen, egy teremben, hisz barátok közt lennének... :))

Re: nincs cím

#606610 macika Előzmény: #606457

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1054

Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti tisztelt részvényeseit, hogy

2013. április 19-én 1000 órai kezdettel

a társaság székhelyén

éves rendes közgyűlést tart.

A közgyűlés napirendje:

1. Döntés a Társaság könyvvizsgálójának megválasztásáról és díjazásának

megállapításáról.

2. Döntés a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti beszámolójának

elfogadásáról az Igazgatótanács előterjesztése, az Audit Bizottság véleménye és a

Könyvvizsgáló nyilatkozata alapján.

3. Döntés a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti konszolidált beszámolójának

elfogadásáról az Igazgatótanács előterjesztése, az Audit Bizottság véleménye és a

Könyvvizsgáló nyilatkozata alapján.

4. Döntés a Társaság 2012. évi Éves jelentésének elfogadásáról.

5. Döntés a Társaság 2012. évi Felelős Társaságirányítási Jelentésének elfogadásáról.

6. Döntés az Alapszabály preambulumának, a részvényesek jogairól és

kötelezettségeiről szóló 5. pontjának, a részvénykönyvről szóló 7. pontjának, a

Közgyűlésről szóló 9. pontjának, az alaptőke felemeléséről szóló 14.4. pontjának

módosításáról.

7. Döntés az Igazgatótanács munkájának értékeléséről.

8. Egyebek.

+

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. a Gazdasági társaságokról szóló 2006. évi IV. törvény 312/A.

§-ra hivatkozással ezúton közzéteszi az Igazgatótanács tagjainak e minőségükben nyújtott

valamennyi pénzbeli és nem pénzbeli juttatásokat tagonként és a juttatás jogcíme szerint

részletezve 2012. évben.

2012. január 1. és 2012. március 30. között a 2012. március 30. napjával lemondott

Igazgatótanács tagjai javára kifizetett összegek:

Dr. Tóth Péter juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 200.000 Ft, mindösszesen: 600.000 Ft.

Buczi Miklós juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.

Dr. Móré Attila juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.

Dr. Jeszenszky Zoltán László juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen:

510.000 Ft.

Dr. Sárhegyi Zoltán László juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen:

510.000 Ft.

Boross Gábor juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.

Árki Tamás juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.

A 2012. március 30. napján létrejött Igazgatótanács tagjai - Hudek Csaba, Dr. Böjthe Kálmán,

Bunkoczi László, Mészáros József, Végh László - a részükre a 15/2012. (III.30.) számú

Közgyűlési Határozatban megállapított tiszteletdíjukról a megválasztásuktól kezdődően

határozatlan időtartamra lemondtak.

Az Audit Bizottság tagjainak az Igazgatótanácsi tiszteletdíjon felül külön tiszteletdíj a 19/2012.

(III.30.) számú Közgyűlési Határozat alapján nem került megállapításra.

Az Igazgatótanács tagjai tisztségükre tekintettel egyéb pénzbeli vagy nem pénzbeli juttatásban

nem részesülnek

Re: nincs cím

#606457 Zotya32 Előzmény: #606222

gyűlnek a vevők... szépen megveszik azoktól, akik türelmetlenek. lásd tegnap is kiszállt vki odaát, a 33-at leöntve, ma meg megint 260k vevő van ott...

34-35-ös eladó kamupuffer, a célt jól szolgálja, mert tegnap is adtak a 33-ra...