Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #606222gyűlnek a vevők... szépen megveszik azoktól, akik türelmetlenek. lásd tegnap is kiszállt vki odaát, a 33-at leöntve, ma meg megint 260k vevő van ott...
34-35-ös eladó kamupuffer, a célt jól szolgálja, mert tegnap is adtak a 33-ra...