Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #606222

gyűlnek a vevők... szépen megveszik azoktól, akik türelmetlenek. lásd tegnap is kiszállt vki odaát, a 33-at leöntve, ma meg megint 260k vevő van ott...

34-35-ös eladó kamupuffer, a célt jól szolgálja, mert tegnap is adtak a 33-ra...