jól megtelt mindkét oldal
most válik el a zsír a víztől , gyagyás bakter is ideges már ))
retro
jól megtelt mindkét oldal
most válik el a zsír a víztől , gyagyás bakter is ideges már ))
retro
majd eladják pl a kreg részvényeiket
már ha meg van nekik
vagy a phylt
talán azért áll ott a 1m vevő
ki tudja
-120 millió csak a GR-nél, nem kevés. :-(
Attól függ, a Révay és a kályhás mit jelent majd.
beszarás ezeket külön előre közlik
tp-nél ilyen nem volt
http://bet.hu/newkibdata/113503597/Hird_MHkgy_EGkgy20130321.pdf
jó kis mínusz lesz megint...
400k vevő 33-on... még az is lehet, hogy április 17-ig átfut pár átkötés... és elsőre meglesz az 50% a közgyűlésen... re: részvénykönyv.
vmi készül, nem véletlen ez a sok vevő...
+/- 20m
a kályhás lesz inkább az érdekes mennyire kecsegtető a fűtés
de ezt majd a tulipános fan fan ( holland ember ))) elmeséli hogy budán mi van )))
Kecsegtető lesz.
Ehep közgyűlésre is épp bevásárolt valaki.:D
jövő hét pénteken kiderül mennyi volt a tavalyi vesztesége a phyl-nek. re: napirendi pontok.
simicska is veszteséges? ))
fradi aréna átadás 2014 ))
http://index.hu/gazdasag/2013/03/21/vagyonos_magyarokat_is_erint_a_ciprusi_valsag/
"A Kogart galéria tulajdonosa, Kovács Gábor is érintett lehet, hiszen ismert cége, a cégadatok alapján évek óta milliárdos veszteséget termelő Bankár Holding hivatalos tulajdonosa a ciprusi Bankar Holding Ltd. nevű vállalkozás."
Olyan jó lehet úgy milliárdosnak lenni, hogy papíron a cégem milliárdokat veszít... re: Hol a Nav? :))
ugye... változnak az idők... de van egy sejtésem, hogy nekünk így is harangoztak... vagy kivezetik hamarosan 3x ft környékén, vagy itt fog pingpongozni az árfolyam örökre... évente 3x meghúzzák 3 ft-tal aztán vissza 30-ra.
"végre valós adatok lesznek benne." re: Epeh mindenhol... :)))
Hoppá! Végre lesz tulajdonosi megfeleltetés? Csak nem rendbeteszik a részvénykönyvet végre? Hány éven keresztül nem tudtuk ezt TP-nél elérni! Csak bele kéne nézni abba részvénykönyvbe Zotya, végre valós adatok lesznek benne.
Ja, és most látom, hogy a cs.a.-s is 19-én 10-től gyűlik... :)))
ezt aztán jól összehangolták a tolvajfejedelmek.. mennyit agyalhattak rajta, tuti mentek a körtelefonok... :))
"A tulajdonosi megfeleltetésre figyelemmel tulajdonosi
igazolásra nincs szükség. A részvételi szándék bejelentéséről szóló nyilatkozatot eredeti
példányban szíveskedjenek személyesen vagy postai úton eljuttatni a PHYLAXIA 1912.
Holding Nyrt. részére, úgy hogy az 2013. április 17. napján 1800 órakor a társaság
rendelkezésére álljon"
Viszont ilyen egyszerűen még nem lehetett eljutni közgyűlésre... nem kell semmilyen igazolás, zárolás, elég írni egy levelet, hogy mennél oszt jó napot. mennyivel bonyolultabb volt ez évekkel ezelőtt... a tp időszakban..
"Az Első Hazai Energia-portfolió Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1118 Budapest, Ménesi u. 22., Cg.: 01-10-043313) igazgatósága értesíti tisztelt részvényeseit, hogy 2013. április 19. napján (péntek) 10.00 órai kezdettel tartja évi rendes közgyűlését.
A közgyűlés helyszíne: HUNGUEST HOTEL GRIFF (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.), Ametiszt terem.
Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés időpontja: 2013. április 29. napja, délelőtt 9.00 óra. A megismételt közgyűlés helyszíne HUNGUEST HOTEL GRIFF (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.), Ametiszt terem."
"A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1054 Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti tisztelt részvényeseit, hogy
2013. április 19-én 1000 órai kezdettel a társaság székhelyén
éves rendes közgyűlést tart.
Ha a Közgyűlés nem határozatképes, a megismételt Közgyűlésre 2013. április 30-án 1200 órától a társaság fenti székhelyén kerül sor, amely az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes. "
"A KEG Közép-európai Gázterminál Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 2545 Dunaalmás, 0704/35., cégjegyzékszám: Cg. 11-10-001604; a továbbiakban „Társaság”), értesíti tisztelt részvényeseit, hogy
2013. április 19-én 1000 órai kezdettel éves rendes közgyűlést tart.
Ha a közgyűlés nem határozatképes, a megismételt közgyűlésre 2013. április 30-án 1000 órától a fentiekben megjelölt, eredeti helyszínen (2931 Almásfüzitő, Fő u. 20.) kerül sor, amely az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes. "
A tolvajoknak nagyon egy rugóra jár az agyuk... :))
az epeh közgyűlés tuti sikeres lesz elsőre, a phyl és a keg meg tuti nem...
viszont ez utóbbi esetben egyiken sajnos nem tudok részt venni.
Azt nem értem, miért nem tartják egy helyen, egy teremben, hisz barátok közt lennének... :))
A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1054
Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti tisztelt részvényeseit, hogy
2013. április 19-én 1000 órai kezdettel
a társaság székhelyén
éves rendes közgyűlést tart.
A közgyűlés napirendje:
1. Döntés a Társaság könyvvizsgálójának megválasztásáról és díjazásának
megállapításáról.
2. Döntés a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti beszámolójának
elfogadásáról az Igazgatótanács előterjesztése, az Audit Bizottság véleménye és a
Könyvvizsgáló nyilatkozata alapján.
3. Döntés a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti konszolidált beszámolójának
elfogadásáról az Igazgatótanács előterjesztése, az Audit Bizottság véleménye és a
Könyvvizsgáló nyilatkozata alapján.
4. Döntés a Társaság 2012. évi Éves jelentésének elfogadásáról.
5. Döntés a Társaság 2012. évi Felelős Társaságirányítási Jelentésének elfogadásáról.
6. Döntés az Alapszabály preambulumának, a részvényesek jogairól és
kötelezettségeiről szóló 5. pontjának, a részvénykönyvről szóló 7. pontjának, a
Közgyűlésről szóló 9. pontjának, az alaptőke felemeléséről szóló 14.4. pontjának
módosításáról.
7. Döntés az Igazgatótanács munkájának értékeléséről.
8. Egyebek.
+
A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. a Gazdasági társaságokról szóló 2006. évi IV. törvény 312/A.
§-ra hivatkozással ezúton közzéteszi az Igazgatótanács tagjainak e minőségükben nyújtott
valamennyi pénzbeli és nem pénzbeli juttatásokat tagonként és a juttatás jogcíme szerint
részletezve 2012. évben.
2012. január 1. és 2012. március 30. között a 2012. március 30. napjával lemondott
Igazgatótanács tagjai javára kifizetett összegek:
Dr. Tóth Péter juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 200.000 Ft, mindösszesen: 600.000 Ft.
Buczi Miklós juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.
Dr. Móré Attila juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.
Dr. Jeszenszky Zoltán László juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen:
510.000 Ft.
Dr. Sárhegyi Zoltán László juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen:
510.000 Ft.
Boross Gábor juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.
Árki Tamás juttatása tiszteletdíj címén havonta bruttó 170.000 Ft, mindösszesen: 510.000 Ft.
A 2012. március 30. napján létrejött Igazgatótanács tagjai - Hudek Csaba, Dr. Böjthe Kálmán,
Bunkoczi László, Mészáros József, Végh László - a részükre a 15/2012. (III.30.) számú
Közgyűlési Határozatban megállapított tiszteletdíjukról a megválasztásuktól kezdődően
határozatlan időtartamra lemondtak.
Az Audit Bizottság tagjainak az Igazgatótanácsi tiszteletdíjon felül külön tiszteletdíj a 19/2012.
(III.30.) számú Közgyűlési Határozat alapján nem került megállapításra.
Az Igazgatótanács tagjai tisztségükre tekintettel egyéb pénzbeli vagy nem pénzbeli juttatásban
nem részesülnek