Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #606610"Az Első Hazai Energia-portfolió Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (1118 Budapest, Ménesi u. 22., Cg.: 01-10-043313) igazgatósága értesíti tisztelt részvényeseit, hogy 2013. április 19. napján (péntek) 10.00 órai kezdettel tartja évi rendes közgyűlését.
A közgyűlés helyszíne: HUNGUEST HOTEL GRIFF (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.), Ametiszt terem.
Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés időpontja: 2013. április 29. napja, délelőtt 9.00 óra. A megismételt közgyűlés helyszíne HUNGUEST HOTEL GRIFF (1113 Budapest, Bartók Béla út 152.), Ametiszt terem."
"A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1054 Budapest, Akadémia u. 7-9.) értesíti tisztelt részvényeseit, hogy
2013. április 19-én 1000 órai kezdettel a társaság székhelyén
éves rendes közgyűlést tart.
Ha a Közgyűlés nem határozatképes, a megismételt Közgyűlésre 2013. április 30-án 1200 órától a társaság fenti székhelyén kerül sor, amely az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes. "
"A KEG Közép-európai Gázterminál Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 2545 Dunaalmás, 0704/35., cégjegyzékszám: Cg. 11-10-001604; a továbbiakban „Társaság”), értesíti tisztelt részvényeseit, hogy
2013. április 19-én 1000 órai kezdettel éves rendes közgyűlést tart.
Ha a közgyűlés nem határozatképes, a megismételt közgyűlésre 2013. április 30-án 1000 órától a fentiekben megjelölt, eredeti helyszínen (2931 Almásfüzitő, Fő u. 20.) kerül sor, amely az eredeti napirenden szereplő ügyekben a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes. "
A tolvajoknak nagyon egy rugóra jár az agyuk... :))
az epeh közgyűlés tuti sikeres lesz elsőre, a phyl és a keg meg tuti nem...
viszont ez utóbbi esetben egyiken sajnos nem tudok részt venni.
Azt nem értem, miért nem tartják egy helyen, egy teremben, hisz barátok közt lennének... :))