Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #606761"A tulajdonosi megfeleltetésre figyelemmel tulajdonosi
igazolásra nincs szükség. A részvételi szándék bejelentéséről szóló nyilatkozatot eredeti
példányban szíveskedjenek személyesen vagy postai úton eljuttatni a PHYLAXIA 1912.
Holding Nyrt. részére, úgy hogy az 2013. április 17. napján 1800 órakor a társaság
rendelkezésére álljon"
Viszont ilyen egyszerűen még nem lehetett eljutni közgyűlésre... nem kell semmilyen igazolás, zárolás, elég írni egy levelet, hogy mennél oszt jó napot. mennyivel bonyolultabb volt ez évekkel ezelőtt... a tp időszakban..