Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#605603 Zotya32 Előzmény: #605599

mi lesz mától? a szokásos? a beragadás miatt menekülő spekik eladásai miatti csorgás 30-32 ft irányába?

Re: nincs cím

#605400 macika Előzmény: #605397

jaj de ott részvényre kellett tippelni kreg jenő36

következő tippre maga is tehet be valamit fotex is jó lesz))

egyébként dax, sp long 1:1-be lett beszámolva, olyan meg nincs, még magának se lombard bajnoka + otp long is nyerős, sajna egyedül a saroktelek (célár 49990 buxer ))))) szar, matgab effektus buxigab effektus miatt

nutex? oszt milyen osztalék meséld mert még a tavalyi se lett kifizetve 1 év infláció pápá el is vitte a felét annak az 1 millió darabos mlm gyémánt gyűrűben )))))

.

tényleg a következő ute meccsre mekkora zakót jósolna sorozatban?

Re: nincs cím

#605397 Keg Jenő Előzmény: #604982

Lalitipp_____ 27,24Tapasz_____ 4,38Macika_____ 3,94Banyaiz____ 3,84Copfos_____ 3,04Fornit______ 2,5Hosszhuszár 2,33Margaretta_ 2,11Pepe_______ 1,78Bankbetét__ 1,375Hathor_____ -5,56Rbbj11_____ -11,98

A phy nutex oszti is többet hozna... :))

Re: nincs cím

#604976 Zotya32 Előzmény: #604971

Jaj, Jenő bá. Mitől bull? Még arra is képtelenek, hogy haveri kutyukkal felhúzzák az árfolyamot, úgy mint anno a médiást 150-ről 490-ig. Tegnap mehetett volna... Csak 3-4 napig kell kiakasztani nyitóban, tartani, megvenni a pár maradék beragadtól 60-ig, utána szabad az út. Aztán 300 körül lehet szórni, néhány kamuhírrel megtámogatva. Ha Böjthének volt pinkája kp-s emelésre, 300 millióval simán kihúzható 300 ft-ig. Valag pénzt kereshetnének így. Na mindegy, engem már nem érdekel, hogy mi lesz. Nem izgulok, de mondjuk azt jó látni, ha pörög a papír. :-)