Re: nincs cím 2013. március 21. 15:54 Zotya32 Előzmény: #606971 400k vevő 33-on... még az is lehet, hogy április 17-ig átfut pár átkötés... és elsőre meglesz az 50% a közgyűlésen... re: részvénykönyv. vmi készül, nem véletlen ez a sok vevő...