Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #606971

400k vevő 33-on... még az is lehet, hogy április 17-ig átfut pár átkötés... és elsőre meglesz az 50% a közgyűlésen... re: részvénykönyv.

vmi készül, nem véletlen ez a sok vevő...