Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #606762Hoppá! Végre lesz tulajdonosi megfeleltetés? Csak nem rendbeteszik a részvénykönyvet végre? Hány éven keresztül nem tudtuk ezt TP-nél elérni! Csak bele kéne nézni abba részvénykönyvbe Zotya, végre valós adatok lesznek benne.